Vizáž

 

 

 

  • Účes

    Nie nadarmo majú vlasy prívlastok “koruna krásy” – vytvárajú celkový dojem. Každá žena sa im venuje niekoľko minút denne. Svadobný deň je jedinečným a neopakovateľným a jednou zo základných požiadaviek každej nevesty je práve mať dokonalý účes. Preto WEDDINX ponúka možnosť doladiť účes k celkovému výsledku vášho outfitu.

  • Líčenie

    Každá nevesta má iné očakávania, iné problémy s pleťou, ktoré by potrebovala vyriešiť alebo zakryť. Naša vizážistka Lenka vie zvýrazniť krásu vašej tváre. Tiež vám okrem konzultácie ponúkne skúšobné líčenie kozmetikou značky Mary Kay. Toto líčenie prebehne ešte pred dátumom vašej svadby, aby ste počas svojho dňa nestratili ani sekundu!

  • “Nechty“

    Pre niekoho nepodstatný detail, ale v tento deň veľmi dôležitý. Keďže si všetci so záujmom budú prezerať váš prsteň, upravené nechty sú nepísaným pravidlom. Okrem základnej úpravy sme pre vás pripravili ďalšie služby spojené s dokonalým vzhľadom vašich rúk.


Doprava

Slávnostný charakter vášho dôležitého dňa určite zvýrazní aj luxusná svadobná limuzína. Máme k dispozícii limuzíny  Mercedes C a BMW 7. Radi pre vás zabezpečíme aj dopravu hostí našimi  mikrobusmi VW Caravelle a Mercedes Vito. V prípade záujmu vám pomôžeme zabezpečiť aj autobusovú dopravu cez externú firmu.

Fotograf

Na svadobný deň budete určite radi spomínať. A krásnou súčasťou týchto spomienok budú určite aj fotografie z celého dňa. V rámci WEDDINX vždy spolupracujeme s odborníkmi v danej oblasti a preto vám radi zabezpečíme fotografa Petra Cagalu, ktorého považujeme za jedného z najlepších svadobných fotografov. Cagi má rád ľudí a počas svadobného fotenia si ho určite veľmi obľúbite. Nebude vás ťahať do nudných ateliérov a klišé priestorov, ale nájde zaujímavé a netradičné miesto, kde vám vytvorí fotografie, ktoré vám bude každý závidieť.

Kameraman

Pri tvorbe svadobného videa radi spolupracujeme s Dominikom z Power Studio – spája sa v ňom mladícke nadšenie, kreativita a profesionálna technika a prístup. Jeho tvorbu môžete nájsť tu: http://vimeo.com/powerstudio

Grafika a tlač

Grafický návrh a následné úpravy, tlač a distribúcia tlačovín ako sú menovky, etikety na fľaše svadobného vína, jedálny lístok či ďakovné karty pre hostí – to všetko pre vás pripravíme podľa vašich očakávaní.

Tlač svadobných oznámení: od 0,15 € / ks

Tlač menoviek na stoly: od 0,2 €/ ks

Tlač svadobného menu na stoly: od 0,2 €/ ks


Začepčenie

Polnočná tradícia, kedy je neveste sňatý veniec/závoj z hlavy a následne nasadený čepiec je vrcholným okamihom väčšiny svadieb. Weddinx túto tradíciu ponúka i so speváckym doprovodom a ak ste fanúšikom folklóru, máme pre vás ponuku prevedenia čepčenia v ľudových krojoch.

Cena: 80 €

Ľudová hudba

K dobrej zábave patrí aj dobrá ľudová hudba. Cimbalová ľudová hudba Ľudovka SK je kolektív dobre naladených ľudí, ktorých spája radosť z hudby, zábavy a láska k slovenskému folklóru. Kolektív vznikol v roku 2006 a odvtedy teší ľudí na súkromných akciách, koncertoch a v divadle. www.ludovka.sk

Cena:

 

Od 690 EUR.

Cena zahŕňa:

–          Cimbalová ľudová hudba počas svadobnej zábavy

–          Komplet ozvučenie kapely +  ozvučenie príhovorov …

–          Doprovod k čepčeniu nevesty

–          Doprava v rámci Západného Slovenska