• Veronika a Martin

  23. 4 2016 sa uskutočnil náš veľký deň, naozaj sme si to užili my, naša rodina aj priatelia. Veľká Vďaka preto patrí ľuďom z Weddinx, ktorí nám pomohli uskutočniť parádnu svadbu. Všetko čo mali pod palcom fungovalo úplne perfektne, rýchle a profesionálne jednanie pri prvotnom plánovaní, výborné zvládnutie svadobného dňa, nádherne pripravená sála, výborné jedlo a extrémne ochotná a profesionálna obsluha, dokonca aj v pokročilých ranných hodinách, skrátka 150 spokojných hostí a zábava až do rána.

  Veronika a Martin
 • Katka a Dano

  Všetky veci okolo svadby sme si plánovali viac menej sami. Museli sme pritom myslieť na tisíc vecí a nezabudnúť na žiadnu maličkosť. Náš deň sme si však chceli užiť, pustiť všetko z hlavy a venovať sa naplno rodine a priateľom. Sme vďační, že počas svadby sme mohli starosti okolo cateringu a obsluhy hodiť na tím Weddinx, ktorý okrem profesionálneho servisu riešil priamo na mieste s prehľadom aj neočakávané situácie.

  Katka a Dano
 • Jurko a Zuzka

  Veľká vďaka teamu Weddinx! Splnili všetko, čo sme mali na srdci, aby sme si mohli náš deň užiť naplno. Postarali sa o sálu, výzdobu, osvetlenie a taktiež zabezpečili všetko ohľadom cateringu. Ochotná obsluha, stále usmievajúci sa barman dotvárali neopakovateľnú a pohodovú atmosféru večera. Palec hore patrí hlavne manažérovi Martinovi, s ktorým sa nám veľmi dobre spolupracovalo. Čo viac dodať, sú to proste profíci!

  Jurko a Zuzka
 • Petra a Juraj

  S Jurkom sme sa brali 11.10. a od Weddinx sme mali zabezpečenú kvetinovú výzdobu. Našou podmienkou bola žlto-biela kombinácia farieb, ktorej nám vyhoveli. V konečnom dôsledku sála, auto a kytica s pierkom vyzerali veľmi efektne a boli presne podľa našich predstáv za čo im veľmi ďakujeme!

  Petra a Juraj

 

 

 

Jurko & Zuzka – Čataj

V Októbri sme robili svadbu Jurkovi a Zuzke v Kultúrnom dome v Čataji. Pre pozvaných hostí na 1. večeru sme zabezpečili sedenie za okrúhlymi stolmi (kapacita 8 – 10 osôb na sedenie) a pre pozvaných hostí po 21:00 hodine sedenie za rovnými stolmi po bokoch. Špecialitou večera bol live cooking v podobe originálnych francúzskych palaciniek, ktoré mali veľký úspech. Okrem toho sme zabezpečili aj mobilný biely bar s LED podsvietením a tiež barmana, ktorý celú noc miešal drinky. Na svadbe sme zabezpečovali aj výzdobu, návleky na stoličky, LED osvetlenie celej sály, kompletný catering a aj vytvorenie špeciálneho sladkého bufetu so zrkadlovými pyramídami. Na hostine bolo viac ako 130 hostí a väčšina z nich sa zabávala až do 6:00 ráno!

Jožko & Denisa – Steyregg (Rakúsko)

Jožko a Denisa mali svadbu koncom Augusta v Rakúsku na rozprávkovom hrade Steyregg. Táto svadba bola pre nás špecifická hneď z 2 dôvodov: vzhľadom na vzdialenosť sme sa rozhodli všetko jedlo pripravovať priamo na mieste, čo obnášalo presťahovanie polovičky kuchyne na hrad a prípravu o 12 hodín skôr, ako sme štandardne zvyknutí. Druhou zaujímavosťou bolo, že približne polovica hostí bola nemecky hovoriaca – čomu sme samozrejme prispôsobili aj výber personálu.


Lukáš & Mária – Rača

V Auguste sme robili aj svadbu Lukášovi a Márii v Kultúrnom dome Rača. Pre 160 hostí sme zabezpečili kompletný catering vrátane obsluhy baru a miešaných drinkov. Nechýbala čokoládová fontána a cukríkový bar.