Bezpečná svadba

Otestujeme, vybavíme, zariadime

Bezpecna svadba

Bezpečná svadba

Aj v tomto období si môžete užiť svoj svadobný deň.
V Bratislavskom alebo Trnavskom kraji, bez stresov, bez vybavovačiek, aj bez priveľkého navýšenia rozpočtu. Vybavíme všetko, čo musí mať bezpečná svadba podľa aktuálnych nariadení. Aj testy všetkých svadobčanov s výsledkami do pol hodinky.

ČO PONÚKAME?

1. Bezpečnosť podľa súčasných nariadení

TESTOVANIE HOSTÍ

Zabezpečíme testovanie všetkých hostí svadby. Aby výsledky neboli staršie ako 12 hodín, testujeme v deň svadby (ideálne ráno pred obradom) a výsledky máme najneskôr do 30 min. Používame antigénové testy Standard Q COVID-19 Ag.
Sú certifikované v EÚ a sú oficiáne uznané WHO a spĺňajú požiadavku nariadenia Úradu verejného zdravotníctva zo dňa 26.11. 2020 pre organizáciu hromadných podujatí nad 6 osôb. Testy vykonávajú špecialisti prostredníctvom steru z nosohrtana na vami vybranom mieste.

Bezpecnost na svadbe podla nariadeni

Porovnanie testov

COVID 19 testovanie na svadby

Cenník testovania

  1. Cena testov:
  • do 30 hostí: 17 eur/osoba
  • 31 až 50 hostí: 16 eur/osoba
  • viac ako 50 hostí: 15 eur/osoba
  1. Výjazd bio-hazard tímu – ambulancia so záchranárskou posádkou a vybavením s ochranným pracovnými prostriedkami k zabezpečeniu činnosti: 250 eur (paušálny poplatok) výjazd v trvaní do 2 hodín.

TESTOVANIE PERSONÁLU NA NÁŠ ÚČET

Celý svadobný personál otestujeme na naše náklady.

KOMUNIKÁCIA S ÚRADMI

Pomôžeme vám aj s povinným nahlásením akcie regionálnemu úradu verejného zdravotníctva, najneskôr 48 hodín pred svadbou.

DODRŽIAVANIE OPATRENÍ

Zabezpečíme všetky aktuálne opatrenia: dezinfekciu rúk, častú dezinfekciu sociálnych zariadení i vetranie priestorov, aj archiváciu zoznamov hostí a personálu.

Testy na koronavirus pre svadby
Kompletne svadobne planovanie

2. Návrh, booking a komunikácia s priestorom

Ešte neviete, kde chcete mať svadbu svojich snov? Radi vám pomôžeme aj s tým. Stačí si vybrať zo zoznamu miest a o všetko ostatné sa postaráme my.

3. Svadobný catering

Vybavíme pre vás aj kompletný catering, od prestierania a obsluhy až po jedlo, nápoje i zákusky.  

Svadobny categring
Svadobna vyzdoba a dekoracie

4. Výzdoba a dekorácie

Zabezpečíme štýlovú a vkusnú výzdobu akýchkoľvek svadobných priestorov. Prajete si dekorácie podľa vlastných predstáv? Máte ich mať.

5. Iné služby

Ak pre svoj svadobný deň potrebujete čokoľvek, radi vám to zabezpečíme alebo sprostredkujme.

Kompletny svadobny servis

CHCEM BEZPEČNÚ SVADBU

Poznámka

Pri nastavovaní našich opatrení sa vždy riadime aktuálnym nariadením Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky vzťahujúcim sa ku hromadným akciám vrátane svadieb. Celé znenie nájdete TU.

Aktuálne dôležitá časť:

(1) Podľa § 48 ods. 4 písm. d) zákona sa všetkým fyzickým osobám, fyzickým osobám – podnikateľom a právnickým osobám zakazuje usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, zábavnej, spoločenskej či inej povahy v jednom okamihu v počte nad 6 osôb.
(2) Zákaz podľa § 4 ods. 1 sa nevzťahuje na nasledovné typy hromadných podujatí: a) hromadné podujatia jednorazovej povahy, ktorých všetci účastníci budú v dobe začiatku hromadného podujatia disponovať negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu na ochorenie COVID -19 nie starším ako 12 hodín a ktoré budú ohlásené na miestne príslušnom regionálnom úrade verejného zdravotníctva najneskôr 48 hodín pred jeho začiatkom, pričom je potrebné uviesť presný čas a miesto jeho konania; za jednorazové podujatie možno považovať podujatie s maximálnou dĺžkou 48 hodín.