Výzdoby a dekorácie

Výzdoba sály

Svadobná sála je miesto, kde strávite najväčšiu časť svadobného dňa. Miesto, ktoré bude vytvárať celkový dojem vašej svadby. Preto je náš tím pripravený na realizáciu vašich požiadaviek.

Kvetinová dekorácia plná farieb, či ladená len v jednoduchých tónoch, servítky, mašle, obrusy či návleky na stoličky sú samozrejmou súčasťou výzdoby. Záleží už len na vás, aké farby a doplnky si vyberiete a my vám pripravíme svadobnú sálu, ktorá ohúri vašich hostí a vytvorí dokonalú atmosféru. 

Výzdoba kostola

Stoličky, lavice, oltár,… kostol – miesto vášho “áno”.
To všetko vieme vyzdobiť kvalitnými návlekmi, mašľami alebo čímkoľvek, čo spadá do vašich predstáv. Chladný kostol tak vieme pretvoriť na príjemné miesto, kde slávnostný okamih jednoznačne precítite. 

Výzdoba auta

Túžite po grandióznom príchode do kostola, či svadobnej sály? Prostredníctvom dodávateľa vieme poskytnúť niekoľko možností ako atraktívne a bezpečne vyzdobiť auto, na ktorom sa priveziete priamo na miesto vašej svadby.

 

Osvetlenie sály

Osvetlenie svadobnej sály považujeme za veľmi dôležitý prvok a súčasť svadobnej výzdoby. V rôznych častiach večera vieme pracovať s intenzitou svetla, farbu osvetlenia môžeme zladiť s farbou výzdoby a rýchlosť efektových svetiel prispôsobíme vždy podľa hudby a atmosféry na parkete. Ponúkame kvalitné LED osvetlenie, inteligentné hlavy (tzv. „moving heads) ale aj tradičnú (no stále obľúbenú) zrkadlovú guľu.