Priestory na svadbu

IMG_8829

DOM KULTÚRY VAJNORY

Zrekonštruovaný Dom kultúry vo Vajnoroch je často využívaným svadobným priestorom v tejto lokalite. Sála s plochou viac ako 260 metrov štvorcových poskytuje dostatočnú kapacitu aj pre veľké svadby s počtom hostí do 150. Nádherný strop z drevených trámov a veľké okná na jednej strane sály robia z tejto sály príjemný priestor, kde sa budete určite cítiť výnimočne.

KULTÚRNY DOM RAČA (NEMECKÝ KULTÚRNY DOM)

Kultúrny dom Rača (Nemecký kultúrny dom) je známym priestorom na svadby v Bratislave. Jeho kapacita je približne 170 osôb, ale pre zachovanie dostatočnej veľkosti parketu odporúčame maximálny počet 150 hostí. V priestore sa nachádzajú obdĺžnikové stoly, na požiadanie ich vieme vymeniť za okrúhle. Krásnou súčasťou priestoru sú stoličky, ktoré na viacerých svadbách ani nezakrývame návlekmi – vyzerajú super aj bez nich!

čataj

KULTÚRNY DOM ČATAJ

Tento kultúrny dom, ktorý sa nachádza medzi Trnavou (20 min.) a Bratislavou (30 min.), je dôkazom toho, že aj kultúrny dom môže vyzerať moderne. Bez problémov sa sem zmestí 160 svadobných hostí a ešte ostane dostatočné miesto na tancovanie. V prípade väčšieho počtu hostí vieme ešte pripraviť ďalších 20 miest vo vedľajšej miestnosti. Kultúrny dom má pekný biely kazetový strop, ktorý vyzerá ešte lepšie po nasvietení našimi LED svetlami.

Prežite dokonalý deň v čarovných zákutiach historickej Bratislavy. Svadba pod holým nebom na historickom nádvorí či pod kvetinovým altánkom na terase, obrad pod historickými hradbami, raut v magickej vínnej pivnici. Sny o rozprávkovej svadbe dokážeme práve Pod hradbami premeniť na magickú realitu.
Interiéry presvetlené slnkom a kamenné múry v kombinácii s citlivo zvolenými prírodnými materiálmi dodávajú miestu magický a romantický nádych. V kombinácii s výhľadom na jednu z najstarších ulíc Bratislavy a možnosťou obradu na zelenej terase pod starobylými hradbami tvoria priestor, v ktorom sa nevesta bude cítiť skutočne rozprávkovo.

Weddinx_pod_hradbami_event_hall_sitting

KAROLINENHOF FARM

Rodinná farma Karolinenhof leží v údolí Dunaja len pár kilometrov od slovenských hraníc. Vzdialená od ruchu mesta, ale stále na skok od Bratislavy, je ideálnym miestom pre Váš jedinečný deň. Či uprednostňujete komornejšiu svadbu v úzkom kruhu blízkych alebo veľkolepý event s kapelou, v tomto areáli vám vyskladáme priestor presne podľa Vašich predstáv.

thumbnail_Barbora & Ahmad 0415
červeny kamen podhradie

HRAD ČERVENÝ KAMEŇ – PREDHRADIE

Hrad Červený kameň sa nachádza pri obci Častá a je vzdialený od Bratislavy približne 35 km a od Trnavy 25 km. Priestory predhradia sú ako stvorené pre stredne veľkú svadbu s kapacitou do 100 hostí. Na výber je sedenie za okrúhlymi alebo rovnými stolmi, osvetlenie a výzdobu sály prispôsobíme podľa vašich predstáv.

HRAD ČERVENÝ KAMEŇ – JAZDIAREŇ

Hrad Červený kameň sa nachádza pri obci Častá a je vzdialený od Bratislavy približne 35 km a od Trnavy 25 km. Jazdiareň je jednou z jeho najväčších sál – s plochou takmer 500 štvorcových metrov v nej bez problémov pripravíme svadbu až pre 220 hostí. K dispozícii je množstvo parkovacích miest a pred samotnou jazdiarňou otvorená trávnatá plocha, na ktorej vám v prípade dobrého počasia môžeme pripraviť exteriérové sedenie alebo párty stany. Interiér sály pripravíme podľa vašich predstáv –  s okrúhlymi alebo rovnými stolmi, s bielym osvetlením (aby vynikla historická architektúra) alebo s moderným farebným LED osvetlením.

červeny kamen

KULTÚRNY DOM – KRIŽOVANY NAD DUDVÁHOM

Príjemné prostredie kultúrneho domu v Križovanoch nad Dudváhom s benefitmi ako napríklad veľký tanečný parket, samostatná kuchyňa, balkón či parkovisko. Vzdialený od Trnavy asi 6 min cesty autom. 

KD krizovany